25 серпня очільниця Львівської РВА Христина Замула разом із сім’ями військових із Перемишлянської, Бібрської та Глинянської громад, які зараз бережуть наш спокій на фронті, та родинами захисників, які віддали своє життя у війні із окупантами, взяла участь у молебні в Унівській лаврі.

Також опісля Львівська РВА організувала спілкування сімей із керівництвом територіальних громад, пенсійного фонду, поліції, РТЦК та управління соціального захисту щодо їхніх потреб і проблем, які треба негайно вирішити.

Нагадаємо , з ініціативи очільника Львівської ОВА Максима Козицького у Львівському районі працюють три консультаційно-координаційні центри, де надають підтримку вимушено переселеним українцям, військовим та їхнім родинам:

Адреси та контакти:

📍м. Городок, майдан Гайдамаків, 5; тел.: 067 471 0719.

📍м. Кам’янка-Бузька, вул. Незалежності, 27; тел.: 067 470 0560.

📍м. Перемишляни, вул. О. Ковча, 4; тел.: 067 471 0614.

❗️ Усі послуги можна отримати після заповнення анкети: https://cutt.ly/mXDsW14.

Працюємо разом до Перемоги!🇺🇦