Як повідомила начальниця Львівської РВА Христина Замула, понад 600 учнів зможуть займатися, зокрема, футболом, настільним тенісом, карате, баскетболом і волейболом, у новому та сучасно облаштованому просторі.
“Будівництво спортзалу розпочали у 2021 році і виділили на нього понад 32 млн гривень. Кошти надали із обласного та місцевого бюджетів. Раніше у школі окремого спортивного залу не було, тому школярі змушені були займатися або на подвірʼї, або у непристосованих приміщеннях.Тепер у них – новий зал і безліч можливостей для фізичного розвитку. Адже, попри все, наші діти повинні мати найкраще!”, – наголосила Х. Замула.
Ще більше новин:
Як повідомити про факти порушення антикорупційного законодаства?
Львівська районна військова адміністрація звертає увагу на недопущення використання газобалонного об...
Оперативна інформація від Генерального штабу Збройних сил станом на 06:00
У Львівській РВА відбулося навчання інструкторів із апробації питальників в освітній галузі
Зведення Генштабу станом на ранок 23 травня
Відділ з питань оборонної роботи та цивільного захисту Львівської райдержадміністрації застерігає до...