Лише 17% українців регулярно займаються спортом. Це значно менше, ніж у країнах ЄС, де показник сягає щонайменше 34%. Низька фізична активність негативно впливає на здоров’я та тривалість життя людей.

Програма «Здорова Україна» та проєкт «Активні парки» ставлять за мету подвоїти кількість українців, які регулярно займаються спортом. Ці ініціативи роблять фізичну активність доступною для всіх, незалежно від місця проживання чи рівня доходу.

Львівщина стала однією з лідерок у реалізації проєкту «Активні парки», посівши 3 місце в Україні. Завдяки цій ініціативі, жителі області отримали доступ до сучасних спортивних майданчиків та безкоштовних тренувань з різноманітних видів спорту.

У Львівському районі до проєкту «Активні парки» долучилися 12 територіальних громад: Жовківська, Давидівська, Новояричівська, Добросинсько-Магерівська, Оброшинська, Пустомитівська, Рава-Руська, Щирецька, Городоцька, Кам’янка-Бузька, Зимноводівська та Сокільницька.

Це свідчить про те, що Львівщина стає на шлях до активного та здорового життя. Завдяки таким проектам, все більше людей отримують можливість покращити своє здоров’я та самопочуття за допомогою спорту.

Це лише початок шляху до активної та здорової України. Завдяки спільним зусиллям влади та громадськості, ми можемо значно покращити показники фізичної активності населення та зробити спорт частиною життя кожної людини.