Сьогодні на міському стадіоні Городка вирували неабиякі пристрасті – там відбулися районні змагання дружин юних рятівників-пожежних Львівського району.

Ініціатор заходу – Львівське РУ ГУ ДСНС України у Львівській області.

У запеклій боротьбі за звання найкращих змагалися 6 команд з різних територіальних громад району:

1 місце – команда з Городоцької ТГ;

2 місце – команда з Кам’янка-Бузькаої ТГ;

3 місце – команда з Жовківської ТГ.

Також у змаганнях взяли участь команди з Сокільницької, Оброшинської та Куликівської громад.

Юні рятувальники продемонстрували свою спритність, знання та командний дух у різних конкурсах:

– представлення: кожна команда креативно презентувала себе та свою роботу;

– вікторина: «Що? Де? Коли?» під час якої учасники відповідали на запитання з правил пожежної безпеки та надання першої медичної допомоги;

– естафети: «Найспритніші юні рятувальники» та «Найсильніші юні рятувальники» – ці випробування перевірили фізичну підготовку та злагодженість команд.

Т. в. о. голови Львівської райдержадміністрації Андрій Ковальський та начальник Львівського РУ ГУ ДСНС України у Львівській області Олег Горохівський нагородили переможців кубками, медалями, подяками та солодощами.

10 травня юні рятувальники з Городка представлятимуть наш район на обласних змаганнях у м. Львів.

Дякуємо всім за участь!

Переможцю бажаємо успіхів та гідно представити наш район!