k2FtbBdWr1

Відбулась виїзна робоча нарада щодо ліквідації карстового провалля в селі Піски Щирецької територіальної громади Львівського району

2
Сьогодні, 11 червня, за участю заступника голови Львівської райдержадміністрації Олександра Клименка, Щирецького селищного голови Олега Василишина, відбулась виїзна робоча нарада щодо ліквідації карстового провалля в селі Піски Щирецької територіальної громади Львівського району. Першочергово оглянуто стан резервної дороги, що з’єднує с. Піски та с. Семенівка Щирецької територіальної громади (об’їзд провалля), ремонтні роботи на якій завершаться наступного тижня.

Станом на сьогодні завершено експертний звіт: «Оцінка карстологічної ситуації в зоні впливу провалу, який утворився 20.04.2021 року в с. Піски Щирецької територіальної громади, та видача вихідних даних для розробки проєкту ліквідації».
Також здійснюється розробка проєктно-кошторисної документації «Ліквідація (засипка) карстового провалу, який утворився 20.04.2021 року в с. Піски Щирецької селищної ради Львівського району Львівської області».

Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Шановні мешканці!
Молодь запрошують до участі у Літній школі соціальних лідерів
Нарада щодо питання передачі реєстраційних справ у сфері державної реєстрації до новостворених райде...
Вікі любить Землю 2021: усіх охочих запрошують до участі в українській частині міжнародного фотоконк...
У Братковичах цьогоріч добудують нову загальноосвітню школу
Оголошення про оскарження нормативно-правового акту (в порядку статті 264 Кодексу адміністративного ...