Відбулась виїзна робоча нарада щодо ліквідації карстового провалля в селі Піски Щирецької територіальної громади Львівського району

Сьогодні, 11 червня, за участю заступника голови Львівської райдержадміністрації Олександра Клименка, Щирецького селищного голови Олега Василишина, відбулась виїзна робоча нарада щодо ліквідації карстового провалля в селі Піски Щирецької територіальної громади Львівського району. Першочергово оглянуто стан резервної дороги, що з’єднує с. Піски та с. Семенівка Щирецької територіальної громади (об’їзд провалля), ремонтні роботи на якій завершаться наступного тижня.

Станом на сьогодні завершено експертний звіт: «Оцінка карстологічної ситуації в зоні впливу провалу, який утворився 20.04.2021 року в с. Піски Щирецької територіальної громади, та видача вихідних даних для розробки проєкту ліквідації».
Також здійснюється розробка проєктно-кошторисної документації «Ліквідація (засипка) карстового провалу, який утворився 20.04.2021 року в с. Піски Щирецької селищної ради Львівського району Львівської області».