У свято Покрови Пресвятої Богородиці, ми вшановуємо не тільки духовну опіку, але й мужність та незламність українського духу. Це свято об’єднує нас у єдиній молитві за мир і перемогу, за кожного воїна, який боронить нашу землю.

З глибокою вдячністю схиляємо голови перед усіма захисниками і захисницями України – хто став на захист нашої Батьківщини. Ваша мужність і самовідданість надихають мільйони. Ми єдині в прагненні до перемоги і збереження мирного життя для наших дітей.

Сьогодні ми також віддаємо шану нашим козакам, славним предкам, які започаткували традиції нескореності та любові до рідної землі. Їхній дух живе в серці кожного українця, надихаючи нас на звершення.

Бажаємо всім українцям міцного здоров’я, незламного духу та віри в краще майбутнє. Нехай Пресвята Богородиця завжди береже нас під своїм покровом, а кожен з нас відчуває гордість за свою країну і свій народ.