Відбулося засідання робочої групи з легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення у Бібрській ТГ

Сьогодні у Бібрській територіальній громаді відбулось спільне засідання робочої групи з легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

У засіданні взяли участь  представники Львівської філії  Львівського обласного центру зайнятості, відділу обслуговування громадян № 15 (сервісного центру), Перемишлянської ДПІ ГУ ДПС у Львівській області, Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці, суб’єкти господарювання.

Члени робочої групи наголосили, що легалізація зайнятості населення та детінізація заробітної плати є вагомим джерелом податкових надходжень, відповідно роботодавцям слід зосередити увагу на обов’язковому оформленні трудових відносини з найманими працівниками, не допускати виплати заробітної плати в розмірі, меншому встановленого законодавством рівня, несвоєчасної виплати заробітної плати, або ж виплати її у «конвертах».

Водночас громадяни, які погоджуються на нелегальне працевлаштування та нелегальну оплату своєї праці, ризикують втратити соціальні гарантії, гідне пенсійне та соціальне забезпечення.