Заступницею начальника Кам’янка-Бузької ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області Оксаною Солонинкою надано коментар-відповідь про те, що якщо всі документи заповнені правильно і є всі потрібні відомості, кошти платникові відшкодовують протягом 60 днів від часу звернення. Визначену суму переказують на банківський рахунок платника.

«Є важливий нюанс. Надсилати податкові декларації поштою можна не пізніше ніж за 5 днів до закінчення граничного строку (31 грудня). В іншому разі документи не приймуть. Через Особистий кабінет документи приймають до 31 грудня включно. Дуже багато платників звертаються по оформлення податкової знижки на навчання саме в останні 10 днів року. Та краще з цим не затягувати», – зазначила податківиця.

Довідково. До кінця цього року можна подати документи на відшкодування витрат на навчання за 2023 рік.