ДО УВАГИ представників інститутів громадянського суспільства (громадських організацій, професійних та творчих спілок, організацій роботодавців, благодійних і релігійних організацій, органів самоорганізації населення, недержавних медіа та інших непідприємницьких товариств і установ, легалізованих відповідно до законодавства), що здійснюють діяльність у сфері захисту прав та інтересів ветеранів війни та членів їх сімей.

Управлінням соціального захисту населення Львівської районної державної адміністрації (далі – Управління) розпочато відбір кандидатів для включення до складу комісії з відбору кандидатів на посаду фахівця із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб від представників інститутів громадянського суспільства.

Комісія створюється з метою забезпечення проведення відбору кандидатів на посаду фахівця із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб — відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 02 серпня 2024 року № 881 «Деякі питання забезпечення інституту помічника ветерана в системі переходу від військової служби до цивільного життя».

Головним завданням комісії є проведення відбору з числа кандидатів на посади фахівців із супроводу осіб, здатних професійно здійснювати заходи з підтримки ветерана війни, особи, яка має особливі заслуги перед Батьківщиною, постраждалого учасника Революції Гідності, члена сім’ї такої категорії осіб, члена сім’ї загиблого (померлого) ветерана війни, члена сім’ї загиблого (померлого) Захисника і загиблої (померлої) Захисниці України та іншої демобілізованої особи (далі – ветерани війни та члени їх сімей) під час їх реадаптації та реінтеграції в територіальних громадах.

Загальними вимогами до члена комісії від інститутів громадянського суспільства є:

– громадянство України, вільне володіння українською мовою;

– досвід службової/громадської/волонтерської діяльності в сфері захисту інтересів ветеранів війни та/або роботи в сфері соціального захисту не менше одного року.

Для включення до складу комісії представника від інституту громадянського суспільства потрібно подати до Управління:

– заяву у довільній формі на ім’я керівника Управління, підписану керівником відповідної організації, із зазначенням особи кандидата (члена відповідної організації або будь-якої іншої фізичної особи), який пропонується для включення до складу комісії;

– копії виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань та установчого документа інституту громадянського суспільства, скріплені печаткою (у разі наявності);

– документи чи інші належним чином засвідчені матеріали, що підтверджують досвід діяльності у відповідній сфері кандидата до складу комісії.

Термін подання документів до 17.10.2024 року.

Контактний телефон: 093 389 04 37, Шуляк Любов Іванівна.

Адреса подачі документів: м. Кам’янка-Бузька, вул. Незалежності, 27; ел. пошта : msp_lvivrda@ukr.net