Сьогодні у Гійченському ЗЗСО І–ІІІ ст. відбулося відкриття нового навчального простору, призначеного для викладання предмету «Захист України». Простір створено для учнів 10-11 класів із чотирьох закладів освіти: Гійченського, Волицького, Липницького та Новокам’янського. Завдяки цій ініціативі, школярі з цих населених пунктів зможуть проходити навчання в одному сучасно обладнаному класі.
Осередок забезпечений усім необхідним для якісного навчання: від макетів та матеріалів для практичних занять до техніки для відпрацювання навичок з домедичної допомоги, тактичної підготовки та цивільного захисту.
Проєкт реалізовано за підтримки Департамент освіти і науки Львівської ОДА.
Подяка всім, хто долучився!
Створення навчального простору для підготовки молоді до сучасних викликів, це необхідність. Адже тут формуються не лише знання, а й громадянська свідомість.