Голова Львівської РДА Павло Грабський повідомив результати вчорашнього благочинного аукціону:
«4 мільйони гривень зібрали на підтримку наших Захисників!
Дякую головам Жовківської, Куликівської, Добросинсько-Магерівської та Рава-Руської громад, соціально відповідальному бізнесу і меценатам за цей результат.
Аукціон відбувся в межах благодійного проєкту «Пташки Перемоги» під патронатом начальника ЛОВА Максима Козицького.
Частину коштів буде перераховано на реабілітацію та протезування для Юрія Сейфуліна з Жовкви, сержанта поліції БПОП «КОРД», який у січні цього року, виконуючи бойове завдання на Донеччині зазнав важкого поранення та втратив нижню кінцівку.
З цієї суми 1 мільйон гривень субвенції спрямувала Жовківська громада для потреб 77 окрема аеромобільна бригада ДШВ ЗС України та 500 тисяч гривень виділила Куликівська громада на потреби 17 центру ССО.
Щиро дякую команді «Пташок Перемоги» Ігорю Дулину та Олександру Тіщенко і усім хто придбав лоти та підтримав збір.
Ми повинні робити все можливе, щоб підтримувати наші Сили Оборони України та допомагати ветеранам після повернення додому.
Слава Україні!»












