Майже 450 студентів матимуть оновлений гуртожиток

У Кам’янка-Бузькій відремонтують гуртожиток Вищого професійного училища № 71.

Із обласного бюджету на роботи виділять 5 мільйонів гривень💰

Як відомо, у закладі зараз навчаються майже 450 майбутніх спеціалістів сільськогосподарського профілю, трактористів, водіїв, бухгалтерів, кухарів та офіціантів.

Чимало студентів приїжджають на навчання із сусідніх районів та навіть областей, тому їм необхідне комфортне житло.

Коли розпочалося повномасштабне вторгнення росії в Україну, у цьому гуртожитку кілька місяців проживали сім’ї, які виїхали із зон активних бойових дій і тимчасово окупованих територій.

Зважаючи на те, що будівлям училища та гуртожитку приблизно 100 років, вони потребує постійного догляду та мінімального ремонту. Навчальний заклад поступово оновлюють за державні кошти, часто йому допомагають меценати.

У гуртожитку уже замінені дах та вікна, проте капітальний ремонт із переплануванням необхідний усередині.

Зокрема, потрібно зробити зручнішими кімнати, оновити санітарні зони та їдальню.

Також необхідні оновлення технічних засобів для навчання та добудова нового гуртожитку на території навчального закладу, який розпочали зводити у 1991 році. На завершення будівництва знадобиться щонайменше 1,2 млн доларів.

Ймовірно, там вдасться облаштувати квартири для ВПО.

Саме задля цього ми об’єднуємо зусилля держави та

благодійних фондів з України та дружніх держав.

Тільки разом відновимо країну!