Аграрії Львівського району: підтримка та можливості для розвитку у 2024 році

В умовах війни аграрний сектор України відіграє надзвичайно важливу роль, забезпечуючи продовольчу безпеку країни та наповнюючи бюджет. Підтримка фермерів та стимулювання їхньої роботи є одним із ключових завдань наразі.

Сьогодні у Львівській РВА відбулася зустріч з аграріями та представниками територіальних громад, присвячена темі «Джерела фінансування для розвитку аграрного сектору економіки у 2024 році».

Під час заходу обговорювалися такі питання:

– джерела фінансування для розвитку аграрного сектору економіки у 2024 році;

– можливості фінансової підтримки через програми центру зайнятості;

– програми кредитування для сільськогосподарських виробників;

– особливості створення сімейних фермерських господарств;

– державний аграрний реєстр України (ДАР). Як підготувати кабінет фермера у ДАР для подання заявки на підтримку;

– додержання законодавства про працю в умовах воєнного стану.

Під час зустрічі наголошувалося на важливості використання фермерами доступних програм фінансування. Це допоможе їм розвивати свої господарства, збільшувати виробничі потужності та посилювати позиції українського аграрного сектору на світовому ринку.