Делегація Львівського району з робочим візитом відвідала район Аахен (Німеччина)

Днями відбувся візит делегації Львівської районної  державної  адміністрації у район Аахен (Німеччина),  упродовж якого відбувся обмін  досвідом із німецькими колегами та обговорення подальшої співпраці, зокрема – у галузях медицини та освіти.

Окрім цього, в межах співпраці разом із німецькими колегами та благодійною організацією «Жовто-блакитний хрест» організовано мистецький конкурс для дітей із громад нашого району.

Найкращі роботи до 27 березня експонуватимуть на виставці «Україна: війна та майбутнє, сповнене надії» в Аахені.

З ініціативи адміністрації району Аахен відкриття виставки відвідали десятеро дітей-учасників.

Лейтмотив дитячих малюнків – повномасштабна війна в Україні, відбудова та надії на мирне майбутнє у спільній Європі.