День поля у Львівському районі

02 серпня голова Львівської РДА Христина Замула взяла участь у польовій події відАсоціації «Український клуб аграрного бізнесу», агенції UCABevent та компанії Контінентал Фармерз Груп.

Тут аграрії представили свої технології і техніку для ефективного та якісного фермерства.

У вітальному слові до представників аграрного бізнесу Христина Замула зазначила, що в умовах повномасштабної війни аграрний бізнес став однією із потужних економічних опор країни.

“Попри обстріли українські фермери продовжують працювати, вдосконалювати технології, наповнювати державний бюджет і надавати робочі місця співгромадянам. Як відомо, навіть у час війни у нашій державі діють програми підтримки та фінансової допомоги аграрному бізнесу, адже ми розуміємо важливість фермерської праці, внесок аграріїв у Перемогу”, – зазначила очільниця району.

Вона побажала українським фермерам тримати свій тил, розвивати аграрний сектор, бо саме від відповідальних підприємців залежить економічне майбутнє нашої держави