Для освітян Львівського району провели тренінг “Освітній діалог Львівщини”

Представники освіти Жовківської, Добросинсько-Мегерівської , Куликівської та Рава-Руської  громад Львіського району взяли участь у тренінгу в межах проекту «Освітній діалог Львівщини», організованому  «Інститутом Суспільних Ініціатив», який відбувся днями у місті Жовква.

Цей проєкт має на меті допомогти громадам Львівщини вирішити проблеми, що виникають у сфері української освіти із залученням безпосередньо освітян, депутатів, комітету ВР з питань освіти, науки та інновацій та депутатів міських рад.

Учасники тренінгу обговорили  питання що стосуються проблематики розвитку освіти у конкретних громадах та провели дискусії як слід розв’язати ту чи іншу проблеми. При підсумуванні певної «прогалини», ментори допомогли розв’язати цей аспект за допомогою прямої комунікації з урядом.

Зазначимо, проєкт «Освітній діалог Львівщини» реалізується молодіжною громадською організацією «Інститут соціальних ініціатив» в межах програми USAID «Рада:наступне покоління», що виконується ГО «Інтерньюз Україна».