Аграріїв Львівщини запрошують 10 вересня взяти участь в земельному аукціоні

У п’ятницю, 10 вересня,  відбудеться земельний аукціон з продажу прав оренди 14 земельних ділянок сільськогосподарського призначення комунальної форми власності.

Пропоновані ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва розташовані:

– на території Боринської ТГ (за межами населеного пункту) Самбірського р-ну. Площа ділянки на торгах – 2,28 га. Стартовий розмір річної плати за користування земельною ділянкою – 287,44 грн.

– на території Боринської ТГ (за межами н.п.) Самбірського р-ну. Площа ділянки на торгах – 3,38 га. Стартовий розмір річної плати за користування земельною ділянкою – 461,07 грн.

– на території Боринської ТГ (за межами н.п.) Самбірського р-ну. Площа ділянки на торгах – 3,38 га. Стартовий розмір річної плати за користування земельною ділянкою – 1800,53 грн.

– на території Боринської ТГ (за межами н.п.) Самбірського р-ну. Площа ділянки на торгах – 5,42 га. Стартовий розмір річної плати за користування земельною ділянкою – 2767,92 грн.

– на території Боринської ТГ (за межами н.п.) Самбірського р-ну. Площа ділянки на торгах – 6,51 га. Стартовий розмір річної плати за користування земельною ділянкою – 887,85 грн.

– на території Боринської ТГ (за межами н.п.) Самбірського р-ну. Площа ділянки на торгах – 6,60 га. Стартовий розмір річної плати за користування земельною ділянкою – 842,30 грн.

– на території Боринської ТГ (за межами н.п.) Самбірського р-ну. Площа ділянки на торгах – 8,04 га. Стартовий розмір річної плати за користування земельною ділянкою – 986,99 грн.

– на території Боринської ТГ (за межами н.п.) Самбірського р-ну. Площа ділянки на торгах – 9,92 га. Стартовий розмір річної плати за користування земельною ділянкою – 1846,01 грн.

– на території Боринської ТГ (за межами н.п.) Самбірського р-ну. Площа ділянки на торгах – 10,03 га. Стартовий розмір річної плати за користування земельною ділянкою -1230,89 грн.

– на території Боринської ТГ (за межами н.п.) Самбірського р-ну. Площа ділянки на торгах – 15,21 га. Стартовий розмір річної плати за користування земельною ділянкою – 2074,95 грн.

– на території Боринської ТГ (за межами н.п.) Самбірського р-ну. Площа ділянки на торгах – 15,38 га. Стартовий розмір річної плати за користування земельною ділянкою – 5902,80 грн.

– на території Боринської ТГ (за межами н.п.) Самбірського р-ну. Площа ділянки на торгах – 15,75 га. Стартовий розмір річної плати за користування земельною ділянкою – 8384,14 грн.

Місце проведення торгів: Львів, вул. Сахарова, 46. Початок  торгів о 10:00 год. Реєстрація учасників земельних торгів в день проведення з 07:00 до 09:40 год. Останній день прийому заяв 6 вересня до 16: 30 год.

Пропоновані ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва розташовані:

– на території Бісковицької ТГ (Лютовиська с. р.) Самбірського р-ну. Площа ділянки на торгах – 7,52 га. Стартовий розмір річної плати за користування земельною ділянкою – 7439,93 грн.

– на території Бісковицької ТГ (Лютовиська с. р.) Самбірського р-ну. Площа ділянки на торгах – 15,41 га. Стартовий розмір річної плати за користування земельною ділянкою – 37975,83 грн.

«Земельні аукціони є дієвим інструментом суттєвого поповнення місцевих бюджетів та ефективним механізмом розпорядження земельними ресурсами, які є на території громади», – зазначила директор департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Тетяна Гетьман.

Місце проведення торгів: Львівська область, Самбірський район, с. Бісковичі вул. Ярослава Мудрого, 3 (приміщення Бісковицької сільської ради).

Початок торгів о 12:20 год. Реєстрація учасників земельних торгів в день проведення з 10:00 до 12-00 год.

Останній день прийому заяв 6 вересня до 16:30 год.