4 червня  відбудеться земельний аукціон з продажу прав оренди 2 земельних ділянок сільськогосподарського призначення комунальної форми власності.

Пропоновані ділянки для  ведення підсобного сільського господарства знаходяться:

– на території Лопатинської ТГ (Лопатинська селищна рада) Червоноградського району.Площа ділянки, що пропонується на торгах – 6,04 га. Стартовий розмір річної плати за користування земельною ділянкою становить 4384,17 грн. http://torgy.land.gov.ua/auction/lot-card/67403

– на території Лопатинської ТГ (Лопатинська селищна рада) Червоноградського району.Площа ділянки, що пропонується на торгах – 20,56 га. Стартовий розмір річної плати за користування земельною ділянкою становить 15700,55 грн. http://torgy.land.gov.ua/auction/lot-card/67404

Місце проведення торгів: Львівська область, Червоноградський район, смт. Лопатин, вул. Центральна, 15,а (приміщення Лопатинської селищної ради). Початок земельних торгів о 11:00 год. Реєстрація учасників земельних торгів в день проведення з 08:00 год. до 10:40 год.

Останній день прийому заяв 31 травня 2021 р. до 16 год. 30 хв.

«Однією з переваг земельних аукціонів є те що, в ході конкурентних торгів ціна продажу права оренди земельної ділянки зростає в декілька раз, а це в свою чергу збільшує надходження до бюджету громади», – зазначила директор департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Тетяна Гетьман.