k2FtbBdWr1

Як потрібно діяти у разі надзвичайної ситуації: у Львівській ОДА відбулось професійне навчання органів управління

У Львівській обласній адміністрації відбулось спеціальне навчання на тему: «Дії органів управління та сил цивільного захисту служб транспортного забезпечення Львівської області при загрозі та виникненні надзвичайних ситуацій, пов’язаних з ускладненням погодних умов (повеней, підтоплень) та ліквідації їх наслідків».

Навчання провели з органами служби транспортного забезпечення та керівниками спеціалізованих служб цивільного захисту на виконання Розпорядження голови ОДА.

Під час навчання відпрацювали такі складові:

1. Стан готовності органів управління та сил цивільного захисту служб транспортного забезпечення Львівської області до ліквідації наслідків можливої надзвичайної ситуації під час повені.

2. Набуття посадовими особами органів управління (служб транспортного забезпечення) практичних навичок, які необхідні для запобігання і реагування на надзвичайні ситуації.

3. Надання практичної допомоги керівництву органів управління та сил цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної системи районів Львівської області щодо:

– організації роботи відповідних оперативно-чергових служб;

– організації оповіщення та збору особового складу служб транспортного забезпечення;

– удосконалення інформування населення про загрозу виникнення можливих надзвичайних ситуацій під час повені та підтоплень.

У результаті навчання оцінювали:

– кожного керівника відповідного органу управління служб транспортного забезпечення області на здатність об’єктивно оцінити вірогідну оперативну ситуацію на адміністративній території, можливість та рівень готовності підпорядкованих сил до дій за призначенням в умовах можливих надзвичайних ситуацій під час повені та підтоплень;

– вміння керівників служб транспортного забезпечення області надавати ділові пропозиції щодо оперативного реагування на можливі надзвичайні ситуації, організації виконання рятувальних, аварійно-відновлювальних, інших невідкладних робіт.