7 червня  відбудеться земельний аукціон з продажу прав оренди 2 земельних ділянок сільськогосподарського призначення комунальної форми власності.

 Пропоновані ділянки для  ведення товарного сільськогосподарського виробництва знаходяться:

– на території Стрийської ТГ (Ланівська с.р.) Стрийського району.Площа ділянки, що пропонується на торгах – 16,00 га. Стартовий розмір річної плати за користування земельною ділянкою становить 14598,27 грн. http://torgy.land.gov.ua/auction/lot-card/67502.

Пропоновані ділянки для  ведення фермерського господарства розташовані:

– на території Стрийської ТГ (Голобутівська с.р.) Стрийського району.Площа ділянки, що пропонується на торгах – 23,00 га. Стартовий розмір річної плати за користування земельною ділянкою становить 16788,00 грн. http://torgy.land.gov.ua/auction/lot-card/67498.

Місце проведення торгів: Львівська область, Стрийський район, м. Стрий, вул. Т. Шевченка,71 (сесійний зал міської ради). Початок земельних торгів о 11.00 год. Реєстрація учасників земельних торгів в день проведення з 08-00 год. до 10-40 год.

Останній день прийому заяв 1 червня до 16 год. 30 хв.

«Однією з переваг земельних аукціонів є те, що усі необхідні процедури щодо формування земельної ділянки та її державної реєстрації виконує організатор торгів до їх проведення. Крім цього, договір оренди земельної ділянки укладають з переможцем безпосередньо в день проведення торгів», – зазначила директор департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Тетяна Гетьман.