k2FtbBdWr1

Аграрні та переробні підприємства Львівщини можуть отримати гранти до 10 тисяч євро на підвищення енергоефективності

Малим та середнім аграрним та переробним підприємствам, які шукають підтримку у впровадженні енергоефективних заходів відкритий конкурс EENergy.

В межах конкурсу МСП зможуть отримати консультації та рекомендації з питань енергоефективності та грантові кошти в розмірі до 10 тис. євро. Планується надати підтримку щонайменше 1800 МСП у розробці планів дій з підвищення енергоефективності, причому не менше 900 МСП отримають гранти. Про це повідомив департамент агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації з посиланням на Проект EENergy, що реалізується у співпраці з Enterprise Europe Network.

Вимоги до участі:

✅МСП повинні співпрацювати зі спеціалізованими консультантами зі сталого розвитку Мережі підприємств Європи, які допоможуть розробити індивідуальний план дій з енергоефективності та подати заявку на участь у конкурсі EENergy. Для подачі заявки необхідно звернутись до контактного пункту Європейської мережі підприємств в Україні http://surl.li/rhafs

✅Заявка повинна містити точну інформацію про компанію/заявника, тип планових заходів з підвищення енергоефективності і очікуваний обсяг фінансування.

Грант EENergy є механізмом підтримки, який надається окремим МСП після виконання конкретного плану дій, спрямованого на підвищення енергоефективності принаймні на 5%.

Усі учасники відкритого конкурсу, незалежно від результату щодо гранту, продовжать отримувати консультаційну підтримку від експертів зі сталого розвитку Мережі підприємств Європи. Крім того, вони матимуть можливість отримати анонімні звіти, які порівнюють показники енергоефективності їхньої компанії з показниками інших учасників, із зазначенням деталей щодо розміру, сектору і місцезнаходження.

❗Термін подачі заявки до 15 квітня 2024 року.

«Енергоефективність є ключовим фактором для успішного розвитку аграрного та переробного секторів, надаючи підприємствам не лише можливість зменшення енерговитрат, але й сприяючи їхній конкурентоспроможності та сталому розвитку”, – наголосила директор департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації Tetiana Hetman

Детальніше про грант за посиланням: http://surl.li/qyxed