k2FtbBdWr1

«Гаряча лінія» для платників податків з актуальних питань оподаткування

Заступницею начальника Кам’янка-Бузької ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області Оксаною Солонинкою було проведено сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія». 

Здебільшого запитання платників стосувалися декларування доходів громадян за 2023 рік, порядку отримання податкової знижки. 

Посадовиця докладно проінформувала додзвонювачів щодо переліку доходів громадян, які підлягають обов’язковому декларуванню, та звернула увагу, що кампанія декларування доходів, отриманих протягом 2023 року, триватиме до 1 травня 2024 року. Також наголосила, що суми податку на доходи фізичних осіб та військового збору, визначені в декларації, необхідно сплатити до 1 серпня цього року.

Декларантам, що прагнуть отримати податкову знижку, роз’яснено механізм розрахунку та зазначено, що практичну допомогу щодо формування пакету документів та заповнення відповідного додатку можна отримати в ЦОПі.

Нагадала платникам про переваги процедури подання декларації та спілкування з податковою службою в онлайн режимі за допомогою Електронного кабінету платника, мобільного застосунку «Моя податкова». Крім того, було надано відповіді на запитання щодо застосування РРО/ПРРО, погашення податкового боргу, зокрема в розмірі до 3060 гривень, звірки по платежах до бюджету, про особливості нарахування мінімального податкового зобов’язання громадянам тощо.