Актуальні питання лісогосподарської галузі розглянули під час засідання Ради лісового сектору

Сьогодні, 21 травня, на Арені Львів, під головуванням першого заступника голови Львівської ОДА Андрія Годика відбулось чергове засідання Ради лісового сектору при обласній державній адміністрації.

Робоча група обговорила основні аспекти реформування лісогосподарської галузі в частині оптимізації адміністративного персоналу.

Також розглянули основні пропозиції змін до профільного законодавства та інших нормативно-правових актів, які регламентують діяльність суб’єктів лісогосподарської галузі.

Зазначимо, що захід провели в межах ХХІІІ міжнародної виставки «Деревообробка».

«Деревообробка» – спеціалізована виставка обладнання й інструменту для лісового господарства, деревообробної та меблевої промисловості. Вона проводиться у Львові з 1998 року і є однією з перших в Україні виставок цієї тематики. Щорічно у травні виставка на 4 дні стає епіцентром зустрічей обміну досвідом та переговорів серед лісовиків, меблевиків і деревообробників.

Учасники мають можливість представити свій бренд/компанію чисельній цільовій аудиторії, знайти нових клієнтів і зміцнити ділові відносини з уже наявними, продемонструвати весь спектр послуг своєї компанії та отримати миттєвий відгук.