k2FtbBdWr1

Англійською 24/7 : для молоді Львівщини провели мовний табір з розвагами та майстер-класами

Впродовж тижня молодь Львівщини мала можливість удосконалити розмовну англійську на таборі Summer C.a.s.t.l.e Camp 2021 за спеціальною методикою. Основне правило табору –  розмовляти англійською 24/7, навіть під час обіду та у вільний час.

Кожного дня кемпери мали можливість відвідувати два типи занять: “Level Booster” та майстер-класи. Заняття з “Level Booster” охоплювали роботу в групах різних мовних рівнів (початковий, середній, високий), і покращували володіння англійською через спілкування на різноманітні теми.

Майстер-класи (театр, мистецтво, виступи перед публікою тощо) допомагали учасникам вивчити англійську в інтерактивній формі та розвивати нові уміння. А ввечері на таборувальників чекала розважальна програма – командні челенджі, дискотеки, ігри, пісні біля багаття з маршмелоу.

Цього року в таборі взяли участь 27 молодих людей з Львівщини та інших областей України. Навчали англійської 10 викладачів, які мають звання «канслерів».

Локацією табору став колишній замок в селі Отроків Хмельницької області. Саме від місця проведення походить і назва табору (castle – замок). Такий табір Львівський обласний молодіжний центр організував вже вчетверте. Загалом було проведено 3 Summer C.a.s.t.l.e Camps та 8 міні кестлкемпів, які відбувалися навесні та взимку.

Засновником C.a.s.t.l.e Camp є волонтерка Корпусу Миру Кетрін Фітч, яка працювала у Львівському обласному молодіжному центрі з 2016 по 2019 року.

За набором на нові табори слідкуйте за посиланням.

Spread the love