k2FtbBdWr1

На Самбірщині відбудуться зимові змагання «Ігри громад»: учасниками стануть 30 команд

Незабаром Львівська обласна організація ФСТ «Колос» за підтримки управління молоді та спорту Львівської ОДА проведе Відкриті зимові змагання «Ігри громад».  

Такі змагання на Самбірщині на районному рівні відбувались 15 років поспіль. Торік їх масштабували до обласних. Першим чемпіоном оновлених змагань стала команда Новокалинівської територіальної громади. Саме тут цьогоріч проведуть фінальну частину змагань.

«Ми навіть не очікували, що буде стільки охочих позмагатись. Лише за перші два дні після відкриття реєстрації ми отримали заявки від 24 громад, тому вирішили збільшити ліміт команд до 30, хоча заявок було навіть більше. Географія турніру дуже широка – від громад Самбірського до громад Львівського району», – зазначає керівник змагань, голова Самбірського осередку ФСТ «Колос» Руслан Хомин.

Спочатку, 26 лютого, відбудуться зональні змагання у шести населених пунктах. Команди з волейболу, мініфутболу та тенісу, змагатимуться за вихід до фіналу у Турці, Воютичах, Новому Калинові, Городку, Давидові та Ставчанах. Фінальна частина змагань відбудеться 5 березня. Окрім переможців зональних змагань, усі команди позмагаються за медалі у шахах, шашках, рукоборстві, гирьовому спорті та перетягуванні канату.

«Самбір – це та громада, яку хочеться ставити в приклад у плані розвитку масового спорту. Тут не лише активно і результативно беруть участь у заходах, які вже відбуваються на обласному рівні, а й генерують нові ідеї і беруть на себе відповідальність за їх втілення. Це одна з головних причин, чому перший реконструйований стадіон на Львівщині з’явився саме у Самборі – тут є кому займатись і змагатись», – зазначає керівник управління молоді та спорту Львівської ОДА Роман Хім’як.

Зараз «Колос» також працює над пошуком додаткових партнерів та спонсорів змагань, аби мати змогу гідно відзначити переможців.