Архівне управління Львівської райдержадміністрації інформує

Одним із основних завдань, яке виконує архівне управління Львівської райдержадміністрації є забезпечення реалізації державної політики у сфері архівної справи і діловодства, здійснення управління архівною справою і діловодством на території району.

Для виконання завдань архівне управління тісно співпрацює із усіма установами – джерелами комплектування, а також зі всіма районними установами та організаціями, які звертаються за методичною допомогою щодо розробки і схвалення на засіданні експертної комісії архівного управління райдержадміністрації індивідуальних номенклатур справ, інструкцій з діловодства, положень про архівні підрозділи та експертні комісії відповідних установ, а також надання консультацій щодо ведення поточного діловодства і архівної справи. Також консультації надаються органам місцевого самоврядування щодо упорядкування  документів та підготовки їх для передачі на зберігання в архівну установу.

Не менш важливого значення має використання інформації, що міститься в документах Національного архівного фонду та інших документах, які зберігаються у районному архіві.

В архівному управлінні райдержадміністрації велика увага приділяється роботі щодо виконання запитів, які надходять від фізичних та юридичних осіб. Постійно надаються роз’яснення та консультації громадянам щодо їх звернень.

У зв’язку із поширенням захворюваності на COVID-19 прийом громадян проводиться з дотриманням заходів безпеки. Також заяви громадян та запити від установ приймаються до розгляду засобами поштового зв’язку.

Серед заяв і запитів переважно тематика: довідки про заробітну плату та роботу, зарахування до стажу відпрацьованих в колгоспі років, надання в приватну власність земельних ділянок, перейменування назв вулиць та інше.