Служба у справах дітей Львівської райдержадміністрації інформує

Охорона дитинства з 2001 року визнана Україною загальнонаціональним пріоритетом і включає в себе забезпечення реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист та всебічний розвиток.

В умовах децентралізації влади, з метою належного захисту прав дітей в України на території Львівського району утворені та функціонують 23 служби у справах дітей у територіальних громадах.

Станом на сьогодні службою у справах дітей Львівської райдержадміністрації службам у справах дітей територіальних громад передано 182 особові справи дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа, дітей, що опинились у складних життєвих обставинах для реалізації на відповідній території державної політики з питань соціального захисту дітей.

Служба у справах дітей Львівської районної державної адміністрації постійно надає новоствореним службам у справах дітей району у межах своїх повноважень практичну,  методичну та консультаційну допомогу у  вирішенні питань, які стосуються дітей.