k2FtbBdWr1

Балансоутримувачам наголосили на важливості ефективного використання держмайна

Сьогодні, 8 червня, під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Андрія Годика відбулось засідання робочої групи  з питань ефективного використання державного майна. 

В межах наради розглянули ситуацію із державним майном, яке не використовується балансоутримувачами-підприємствами, серед яких: ДП Міністерства оборони України «Центральний проектний інститут», Державне геофізичне підприємство «Укргеофізика», навчальний заклад «Вище професійне училище №8 м. Стрий», Державна організація «Комбінат «Троянда», державна установа «Львівська обласна фітосанітарна лабораторія», ДП «Львівський військовий лісокомбінат» та інших.

За підсумками роботи балансоутримувачам доручили підготувати необхідні пакети документів щодо приміщень, які не використовуються для їх передачі до Фонду Держмайна на подальшу приватизацію, або ж оренду.

Нагадаємо, що головною метою приватизації сьогодні є перетворення непродуктивних активів на продуктивні, шляхом залучення інвестицій в модернізацію активів. Приватизація відбувається по низці напрямків. Це приватизація спиртової галузі, пенітенціарних установ та мала приватизація.

Загалом цьогоріч від приватизації об’єктів державної власності на Львівщині очікують понад 700 млн грн надходжень у Державний бюджет.

Додамо, що сьогодні до другого читання готується законопроєкт, який передбачає, що 10 % від суми приватизації йтиме у спецфонд органів місцевого самоврядування на території яких знаходитимуться приватизовані  об’єкти.