k2FtbBdWr1

Біля пам’ятника Міцкевичу у центрі Львова планують збудувати підземний паркінг

Частину площі планують зробити пішохідною

Заїзди з паркінгу облаштують із обох сторін пам’ятника Міцкевича

У центрі Львова планують реконструювати площу Міцкевича, змінити організацію руху транспорту навколо та облаштувати під площею підземний паркінг.

Детальний план території охоплює площу 1,66 га у районі площі Міцкевича. Він передбачає комплексну реконструкцію площі та зміну конфігурації проїзної частини. Зокрема одну зі смуг руху ліквідують і перенесуть як додаткову перед пам’ятником. Натомість площа, де зараз розташована автостоянка та смітники, стане пішохідною і примикатиме до готелю, який будується, та вул. Театральної.

Під самим пам’ятником планують збудувати однорівневий підземний паркінг на 40 місць, який за потреби слугуватиме й укриттям. Заїзди та виїзди з паркінгу облаштують із обох сторін пам’ятника Міцкевичу. Крім цього, сміттєві контейнери, що зараз розташовані на площі, замінять на підземні.

Поруч з підземним паркінгом розташоване старе русло річки Полтва, яке у кінці XIX ст. перетворили на міський каналізаційний колектор.

Поблизу наявного підземного переходу, який планують зберегти, мають облаштувати й наземний перехід в рівень із проїзною частиною. На тій частині площі, що стане пішохідною, створять відпочинкову зону з лавками та озелененням.

Після затвердження містобудівних документів та перед початком будівельних робіт на території площі ще мають провести комплексні археологічні дослідження.