k2FtbBdWr1

«Більшість випадків захворювання на ковід фіксують у Львівському районі», – Марія Озірковська

«Ми спостерігаємо щотижневе зниження захворюваності на коронавірусну інфекцію в області. За останній тиждень зафіксували 125 випадків, попередні два тижні – по 160, більшість випадків зареєстровані у Львівському районі  (90-100). Попри це продовжуємо проводити належну протиепідемічну роботу, досліджуємо кожен окремий випадок захворювання, встановлюємо контактних осіб», – про це на сьогоднішньому брифінгу щодо епідситуації на Львівщині розповіла Марія Озірковська, заступниця директора Львівського обласного центру контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я.

Вона також розповіла, що загальна інфекційна захворюваність за перше півріччя цього року зросла на 25 % за рахунок групи  гострих респіраторних захворювань, до яких входить і ковід. Якщо не враховувати гострі респіраторні захворювання, то спостерігають зниження захворюваності інфекційними хворобами на 26 %, зокрема, фіксується менше випадків гострих кишкових інфекцій, вірусних гепатитів, краплинних інфекцій (кір, скарлатина, краснуха).

«З початком літнього сезону потрібно бути особливо обережними у закладах громадського харчування. Один випадок масового захворювання на сальмонельоз вже фіксували раніше, у смт. Куликів, тож маємо бути особливо обачними», – зазначила Марія Озірковська.