Бойові дії не вщухають по всій Україні, і щодня на нашій території є загроза російських ракетних ударів

Тому надійний захист громадян, оборона ключових шляхів, населених пунктів і стратегічних об’єктів – пріоритет у роботі військових адміністрацій.

Відтак, досі актуальним і важливим є забезпечити захист, зокрема, культурної спадщини: старовинних храмів, музеїв, бібліотек, пам’ятників і скульптур.
Вдячні друзям із Польщі, яким небайдужі наші культурні надбання.
Марек Скулімовскі Marek Skulimowski, який представляє Варшавський офіс Благодійної Фундації Косцюшко The Kosciuszko Foundation, допоможе придбати засоби пожежної безпеки для пам’яток архітектури Львівського району.
Нам важливо зберегти, а після війни – відновити та реставрувати зразки українського мистецтва у різних його проявах, адже у культурній спадщині – душа України, матеріальна згадка про усіх, хто творив і відстоював нашу державу.
Повага до історичної пам’яті – це те, що відрізняє українців від російських варварів, які руйнують на своєму шляху все.
Наша культура – це те, що визначає нас як українців: вільну та незламну націю.
Плекаймо та захищаймо своє пліч-о-пліч із світом, який разом із нами стоїть проти агресора!
————————————
It’s important to protect cultural heritage from Russian aggression. ‘Cause our culture is our treasure!
Thank Marek Skulimowski and the Warsaw office of The Kosciuszko Charitable Foundation for support. Organisation is going to help us to buy fire safety equipment for architectural monuments in the Lviv region.
 Together we will win!