Дітям із Львівського району вручили обереги “Батьківське серце”

34 дітям із Львівського району, чиї батьки загинули в російсько-українській війні, під час благодійного фестивалю “Victory Summer” вручили обереги “Батьківське серце”.

Іменні кулони виготовлені зі срібла у вигляді серця, обрамленого терновим вінцем, із краплинкою «крові», який нагадуватиме дітям про безсмертний батьківський подвиг, аби щодня носити частинку батьківського серця поруч зі своїм. На зворотньому боці кулона викарбуване прізвище та ім’я загиблого Героя.

Зазначимо, проєкт “Батьківське серце” реалізується понад три роки і має на меті вшанування загиблих Героїв російсько-української війни та вручення їх дітям пам’ятних відзнак.

За весь час існування проєкту було видано понад 9 000 пам’ятних кулонів та подарункових наборів на території України.

Церемонія вручення відбулася за сприяння Львівської районної військової адміністрації.

Окрім цього, в межах фестивалю “Victory Summer” відбувся благодійний аукціон, виставка картин та виступи дитячих гуртів. А пригощали всіх гостей фестивалю наші друзі-поляки.

Зібрані від благодійного заходу кошти будуть скеровані на реабілітацію військових і дітей.