Будівництво транзитного кільця: відремонтували дорогу Городок – Повітно

8-кілометрову ділянку автомобільної дороги Т-14-25 Миколаїв – Городок – Жовква – Кам’янка-Бузька – Бібрка, між Городком і Повітно, капітально відремонтували в межах програми Велике будівництво. Цей автошлях стане частиною великого транзитного кільця навколо Львова.

На ділянці розширили проїзну частину, уклали новий дорожній одяг – укріпили основу із щебенево-піщаної суміші з цементом та уклали два шари асфальтобетону, облаштували зупинки, тротуари та освітлення.
Також збудували сучасний засіб заспокоєння руху автомобілів перед Городком, встановили дорожні знаки, бар’єрне огородження та нанесли дорожню розмітку. Окрім того, перебудували мостовий перехід через річку Стара у селі Повітно.
Ремонтно-будівельні роботи провела підрядна організація ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл».