Вечірнє зведення Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine

На Волинському та Поліському напрямках військові білорусі прикривають кордон з Україною, обладнують місцевість у Гомельській області, здійснюють радіоелектронну розвідку.

На Сіверському напрямку росіяни обладнують позиції в прикордонних районах Курської області, а також нарощують системи протиповітряної оборони на території Брянської області.
На Харківському напрямку російська армія інтенсивно обстрілювала позиції українських військ зі ствольної та реактивної артилерії, а також здійснила розвідку боєм в районі міста Рубіжне, але успіху не мала.
На Слов’янському напрямку активних дій не було. Основні зусилля росія зосереджує на накопиченні ресурсів, аби потім наступати в напрямку міста Слов’янськ. Рсійська армія обстрілювала позиції українських військ та здійснювала повітряну розвідку дронами.
На Лиманському напрямку активних дій окупантів не зафіксовано.
На Сєвєродонецькому напрямку росія здійснює цілодобову повітряну розвідку дронами «Орлан-10», штурмує, аби повністю захопити місто, бойові дії тривають.
На Бахмутському напрямку росія завдала авіаударів вертольотами неподалік Яковлівки та ракетних ударів в районах населених пунктів Травневе, Доломітне, Зайцеве та Нью-Йорк.
На східній околиці села Берестове Донецької області українські воїни відбили штурм росіян.
На Авдіївському, Курахівському, Новопавлівському та Запорізькому напрямках активних дій росія не здійснювала.
На Авдіївському напрямку зафіксоване збільшення інтенсивності артилерійських обстрілів позицій ЗСУ.
На Південнобузькому напрямку росія обстрілювала мирні населені пункти Лимани, Лупареве, Нова Зоря, Таврійське, Новогригорівка, Білоусове, Князівка, Тополине, Велика Костромка та Осокорівка.
У Херсонській області російські окупанти нарощують систему протиповітряної оборони