Була загроза ракетних ударів з росії, білорусі та акваторії Чорного моря: ключове за добу на Львівщині

За минулу добу двічі сирена сповіщала про повітряну тривогу. У першому випадку була загроза ракетного удару з літаків стратегічної авіації з території росії та білорусі. У другому – загроза ракетного удару з території Чорного моря та білорусі. Про це повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

«Висловлюю вдячність нашим бійцям протиповітряної оборони за те, що загроза не справдилась. Жителів Львівщини закликаю не нехтувати своїм життям, під час повітряної тривоги йдіть в укриття чи інше безпечне місце», – зазначив Максим Козицький.

Окрім того на Львівщині вчора:

• Ще 12 жителів Львівської області заплатять штрафи за спалювання сухостою. Рейдові групи працюють по всій території Львівщини.
  • Розселили в області ще понад 2 тисячі людей з інших регіонів України. Від початку повномасштабного вторгнення рф в Україну, за офіційними даними, – понад 313 тисяч. Величезна кількість людей поселились самостійно у родичів, друзів чи взяли в оренду помешкання на Львівщині.
  • Як внутрішньо переміщені особи в ЄІБД зареєструвались 105 тисяч переселенців. З них приблизно 35 тисяч – діти.
  • Кордон на виїзд на всіх пунктах пропуску Львівщини перетнули 22 тисячі людей.
  • Поліція області опрацювала 1413 звернень щодо підозрілих осіб, автівок чи інших речей.
  • Управління Служби Безпеки України у Львівській області ефективно працює щодо виявлення та затримання колаборантів і диверсійно-розвідувальних груп.