Результати другого засідання робочої групи, яка контролює належне використання бюджетних коштів на Львівщині

У межах засідання розглянули 17 закупівель.

Сьогодні, 27 жовтня, у Львівській ОВА відбулося друге засідання робочої групи, яка контролює належне використання бюджетних коштів на Львівщині.

Під час засідання заслухали представників 13 громад області – Львівської, Бориславської, Бродівської, Дрогобицької, Жовтанецької, Івано-Франківської, Лопатинської, Новокалинівської, Оброшинської, Старосамбірської, Східницької, Шегинівської та Яворівської.

Зокрема, розглянули звернення щодо двох закупівель, яке надійшло до ЛОВА електронною поштою і стосувалося ремонту доріг в Оброшинській громаді загальною вартістю 25,5 млн грн.

За результатами засідання робоча група вирішила:

• за розглянутими закупівлями 12-ти громад (серед них – вищезазначені закупівлі Оброшинської громади): Західному офісу Державної аудиторської служби України доручити здійснити моніторинг у частині проведення закупівельної процедури, укладення та виконання договорів підряду, а правоохоронним органам – здійснити контроль в межах компетенції за реалізацією вказаних проєктів;
  • трьом громадам, а саме – Івано-Франківській, Яворівській та Дрогобицькій, рекомендувати під час найближчих засідань сесій відповідних рад переглянути доцільність та пріоритетність видатків, згідно з розпорядженням начальника Львівської ЛОВА №932/0/5-23ВА від 05.10.2023 «Про обмеження непершочергових видатків місцевих бюджетів Львівської області в умовах воєнного стану».

Повний запис сьогоднішнього засідання робочої групи можна переглянути за посиланням

Нагадаємо, минулого тижня за підсумками першого засідання робочої групи запланували скасувати одну закупівлю на суму 5,2 млн.  Також 5 громадам група рекомендувала переглянути доцільність здійснення закупівель під час найближчих засідань сесій відповідних рад.

Наступне засідання запланували на п’ятницю, 3 листопада.

Якщо ви виявили некритичні та непріоритетні, на вашу думку, закупівлі, інформуйте Львівську ОВА: prozorist2023@gmail.com. Їх розглянуть під час одного з наступних засідань.

Довідково:

Робочу групу, яка контролює належне використання бюджетних коштів у нашій області, створили з ініціативи начальника Львівської ОВА Максима Козицького.