Ганна Парова – вчителька зарубіжної літератури Одеського навчально-виховного комплексу №13: “Я вакцинувалася і це був мій свідомий вибір. Тому що я хочу почувати себе захищеною, не наражати на небезпеку свою родину, а також людей, які мене оточують”.
Ганна вважає, що для освітян вакцинація особливо важлива. Адже педагогічні працівники мають велике соціальне коло спілкування: діти, їхні батьки, близькі літнього віку та власні родини. Тому вакцинація – це відповідальність із захисту свого здоров’я та здоров’я своїх близьких.
Ще більше новин:
29 квітня Львівщина стала першою в Україні, де офіційно розпочала роботу Асоціація органів місцевого...
Сьогодні день Христового Вознесіння!
Сухопутні війська ЗСУ - фундамент нашої Перемоги
Будьте обачними та не допомагайте ворогу збирати дані, які допомагають йому атакувати Україну
"Любов НЕ б’ється" - до Дня Святого Валентина на Львівщині стартував проєкт із протидії домашньому н...
Графік роботи центрів вакцинації у Львівському районі