Мешканцю Добросинсько-Магерівської громади із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, придбали житло

Власна домівка – це міцний фундамент і добра допомога дітям, які обділені батьківським піклуванням. Сьогодні двадцятирічному юнаку з Добросинсько-Магерівської територіальної громади із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, вручили ключі від власного помешкання. Однокімнатна квартира, загальною площею 39,9 кв. м, розташована у новобудові у селі Сопошин. Її вартість становить близько 630 тис грн.

Також сьогодні оглянуто житло, яке планують придбати для його брата. Однокімнатна квартира, загальною площею 34,4 кв. м, розташована на четвертому поверсі п’ятиповерхового будинку. Для цієї потреби з районного бюджету передбачається фінансування у розмірі 200 тис грн.