Cпільно із Ukrainian Angels Foundation передали діткам, яких виховує подружжя, ноутбук

Кожній дитині потрібна сім`я

Попри життєві обставини, всі дітки заслуговують на любов та опіку. Особливо тепер – під час повномасштабної війни, коли тисячі дітей залишилися без батьків.

Аби кожна дитина мала шанс потрапити у щасливу родину, в Україні з 2007 року на державному рівні підтримують усиновлення дітей-сиріт, стимулюють розвиток сімейних форм виховання, зокрема – прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу.

Дитячий будинок сімейного типу у Великолюбінській територіальній громаді Львівського району Великолюбінська територіальна громада на базі багатодітної сім`ї Ігоря та Богдани Неволько заснували якраз у 2007 році. Відтак, подружжя виховало вже п`ятеро власних дітей та одинадцять прийомних діток.

Очевидно, що виховання дітей вимагає наполегливої праці, великої відповідальності та самовіддачі.

Адже батьки-вихователі прагнуть, аби усі дітки відчували, що їх люблять і про них піклуються.

У Великолюбінському ДБСТ любові точно не бракує.

До слова, двоє вихованців сім’ї – курсанти Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, один уже приєднався до ЗСУ.

Тішить, що батьки-вихователі досі спілкуються із вже дорослими дітками, які проживали у ДБСТ, підтримують їх, а ті – радяться із ними, розповідають про свої досягнення та мрії.

Це – найкраще підтвердження того, що подружжя огортає своїх вихованців турботою та батьківським теплом.

До 15-річчя дитячого будинку сімейного типу ми завітали до сім’ї Неволько та спільно із Ukrainian Angels Foundation передали діткам, яких виховує подружжя, ноутбук.

Сподіваємося, ґаджети знадобляться їм під час навчання.

Вдячні батькам-вихователям за те, що вирішили присвятити своє життя дітям, яким так потрібна сім’я. Саме завдяки таким, як ви, у світі стає трохи більше добра та світла