k2FtbBdWr1

Виробники ягід, овочів та продуктів аквакультури зі Львівщини зможуть отримати інвестиційну грантову підтримку від ФАО та ЄС

Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) розпочинає грантову програму, у межах якої проведе ознайомчий вебінар на тему: «Грантова підтримка для мікро- та малих виробників аграрної продукції» для малих та мікровиробників.

Дата та час: 22 грудня 2022 року, 10:00-12:00

Посилання для участі у заході: https://fao.zoom.us/j/99243868907

Пароль: FAOUKRAINE

Учасники заходу зможуть ознайомитись із програмою грантової підтримки, подання заявок на яку розпочнеться у середині січня. Окрім цього, представники ФАО допоможуть учасникам підготувати бізнес-плани та нададуть практичні рекомендації щодо заповнення заявки для отримання грантів через Державний аграрний реєстр.

Метою грантової програми, що є частиною ширших зусиль у межах проєкту, фінансованого ЄС, є підтримка функціонування та зміцнення ланцюжків доданої вартості у сільському, рибному та лісовому господарствах, а також підтримка їх адаптації до нового середовища. Це необхідно, щоб задовольнити харчові потреби місцевого та переміщеного населення на заході та вирішити проблему відсутності продовольчої безпеки в інших частинах країни в найближчій та короткостроковій перспективі.