Декомунізація Львівщини: скільки об‘єктів планують демонтувати

Сьогодні під час другого засідання комісії з питань декомунізації обговорили подальші кроки та заходи на Львівщині.

Упродовж листопада-грудня минулого року у районах області напрацювали перелік таких об‘єктів. Їх число склало понад 180 об‘єктів.

За словами першого заступника начальника Львівської ОВА Андрій Годик, наступним кроком роботи у напрямі декомунізації стануть спільні виїзні засідання в районах області за участі активістів, істориків, краєзнавців та представників громад відповідного району.

Як наголосив Андрій Годик, демонтаж об’єктів радянської доби, об’єктів, що прославляють імперських російських діячів, представників культури і мистецтва чи історичні події, а також перейменування радянських топонімів, мають завершити до кінця цього року.

Також у найближчі тижні напрацюють дорожню карту щодо створення музею тоталітарних режимів, куди передадуть частину демонтованих пам‘яток.

Деталі за посиланням: https://loda.gov.ua/news/55026.

Зазначимо, що у Львівському районі активно триває процес декомунізації.