Делегація із Львівщини перебуває із торговельною місією у Турецькій Республіці

Вчора розпочалася офіційна торговельна місія Львівської області до м. Стамбул, Турецька Республіка. Офіційну делегацію очолив заступник голови облдержадміністрації Віталій Загайний.

У перший день представники області зустрілися із Генеральним консулом України в Стамбулі Романом Недільським. Також, делегація провела зустрічі із заступником Губернатора м. Стамбул з зовнішніх відносин Озлем Геврек.

В межах зустрічей обговорили:

– активізацію двостороннього торговельно-економічного співробітництва між Львівською областю та Стамбулом;
– співпрацю в галузі машинобудування й оборонно-промислового комплексу;
– перспективні напрямки у туристичній співпраці, а саме у сфері медичного туризму. Зокрема, говорили можливості постковідної реабілітації у закладах Львівської області;
– посилення співпраці бізнесу Львівщини та Стамбулу;
– підтримку проектів міжнародної технічної допомоги з турецької сторони.

Після офіційної частини відбулися В2В зустрічі між представниками бізнесу.

Нагадаємо, що офіційну торговельну місію організував Сектор з питань підтримки експорту департаменту економічної політики Львівської ОДА. Вона триватиме з 14  до 17 грудня. Візит українських підприємців до м. Стамбул спрямований на активізацію двостороннього торговельно-економічного співробітництва між Львівщиною та Стамбулом.