k2FtbBdWr1

Громадська рада при ЛОДА співпрацюватиме з Молодіжною радою

На черговому засіданні Громадської ради при Львівській ОДА члени ради визначили основні напрями співпраці з Молодіжною радою Львівщини. 

Як зазначив голова Громадської ради Андрій Болюбаш, Громадська рада повністю сприятиме Молодіжній раді у реалізації важливих проєктів в усіх галузях роботи постійних комісій Громадської ради. Зокрема, вже найближчим часом проведуть спільне засідання Громадської та Молодіжної рад при ЛОДА.

Зазначимо, що Молодіжну раду при ЛОДА створили у жовтні. Як розповів голова Молодіжної ради Богдан Талатура, основними напрямками діяльності новоствореної Молодіжної ради в цей час будуть доопрацювання механізму стажування молоді у Львівській ОДА, створення можливості стажування у Львівській облраді, а також залучення молоді до обговорень рішень, які приймаються на рівні області у сфері молодіжної політики.

 Слід додати, що сьогоднішнє засідання Громадської ради було крайнім у цьому році. У зв’язку з цим, за сумлінну працю, високий професіоналізм та активну громадську діяльність голова Львівської ОДА Максим Козицький вручив подяки членам Громадської ради, зокрема:

  • Писарчук Наталії (голові постійної комісії з питань економічної політики);
  • Секелику Ігорю (голові постійної комісії з питань фінансів та внутрішньої політики);
  • Дацьку Роману;
  • Тращенку Олександру;
  • Породку Ярославу.

«Члени Громадської ради  допомагають налагоджувати взаємодію між громадянським суспільством та владою, і добре розуміють потреби нашого регіону.

Я щиро переконаний, що надалі подолання викликів, які перед нами стоятимуть, будуть побудовані на ефективній комунікації та реалізації всіх запланованих ідей. Важливо аби на засадах партнерства ми будували взаємодію та злагоджену роботу», – зазначив Максим Козицький.

У свою чергу, за ефективну та якісну співпрацю, сприяння у формуванні та діяльності Громадської ради при Львівській ОДА голова Ради Андрій Болюбаш вручив подяку Максиму Козицькому, першому заступнику голови ЛОДА Андрію Годику та директору департаменту комункацій та внутрішньої політики Дмитру Посипанку.

Також члени Громадської ради обговорили звіти постійних комісій Ради про роботу упродовж 2021 року та проблемні питання у галузях охорони здоров’я та архітектури області.