День Незалежності України – це величний день для нашого сильного народу (+ВІДЕО)

Заради наших дітей, заради майбутнього країни, заради кожного, хто сьогодні відстоює її на передовій ми зобов’язані пам’ятати та відзначати найважливіші дати в історії України, попри те, що в країні триває повномасштабне вторгнення.

Адже історія незламності нашої держави – не один рік і не один день, це тисячолітня боротьба за свободу, за право розповідати правду, за справедливість.

Сьогодні, як ніколи, ми повинні протистояти російській пропаганді та не здаватися. День Незалежності – це нагода вкотре засвідчити шану своїй державі, українським Героя, кожному і кожній, хто наближає переможний мир.

Маємо єднатися та спільно працювати задля майбутнього у квітучій, європейській Україні!

Зі святом, рідна! Зі святом, українці! Разом – до Перемоги!