У Сокільниках цього літа завершать будівництво дитячого садка

10 квітня голова Львівської районної  державної адміністрації Христина Замула провела виїзну нараду у селі Сокільники.

Основною метою наради  було налагодження із  головою Сокільницької громади Тарасом Сулимком спільної роботи задля реалізації важливих для мешканців проєктів задля поліпшення комфорту та доступності основних послуг.

Зокрема, за словами Христини Замули, вже влітку у селищі  завершать будівництво дитячого садка, відтак місцеві діти зможуть відвідувати оновлений заклад.

«Сьогодні разом із головою громади Тарасом Сулимком оглянули роботи у дитсадку та обговорили  як надалі можемо сприяти проєкту. Також оцінили стан укриття у місцевій лікарні на 600 осіб та костелу XVIII століття, який є пам’яткою архітектури. У Сокільницькій територіальній громаді не менш на часі – завершити ремонт шкільного спортзалу у Годовиці та Народного дому у с. Басівка», – зазначила Христина Замула.