Напередодні, з нагоди свята, за сприяння Служби у справах дітей Львівської ОВА та Львівської РВА, у Львівській національній філармонії відбулась благодійна акція «Подаруй дитині свято».
Понад 300 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, дітей військовослужбовців, які загинули під час проведення АТО або воєнних дій на території держави та дітей учасників бойових дій Львівського району, переглянули мюзикл-казку «Пригоди Святого Миколая», за участі хорової капели «Дударик». Також, кожна дитина отримала солодкий подарунок.
Ще більше новин:
Триває сезон грипу, і тривати він може до середини весни. Що важливо знати про цю хворобу?
Уряд затвердив Порядок застосування національних стандартів для будівельної продукції
Соціальна та професійна адаптація учасників АТО/ООС
День сім’ї у Свірзькому замку
Бібрська громада отримала дві сучасні та повністю оснащені пожежні машини від гміни Велішева (Польща...
Лідери за темпами вакцинації