Урочисті заходи з нагоди Дня фермера

У селі Ставчани відбулись урочисті заходи напередодні Дня фермера, яке щорічно відзначають 19 червня. Свято є важливе для багатьох людей, адже праця фермера є однією з визначальних складових розвитку нашої держави та запорукою добробуту кожного з нас. Це свято всіх тих, хто розумом і руками, серцем і душею, у селі і в місті щодня долучається до важливих фермерських справ. Це свято дбайливих господарів, незалежно від форм власності та господарювання.

Дату обрали не випадково – у цей день Верховною Радою України в 2003 році був прийнятий Закон України «Про фермерське господарство». Тому, напередодні професійного свята, щоб подякувати за невтомну працю, завзятість, наполегливість та вагомий внесок у розвиток агропромислового виробництва, організували урочисту подію.
«Створення сприятливих умов для функціонування фермерських господарств в Україні важливе як для збереження села, так розвитку країни в цілому. Шановні фермери, напередодні вашого професійного свята, прийміть слова подяки за вашу невтомну працю та великий вклад в розвиток аграрного сектору району та області. Хочу побажати процвітання і стабільності вашим фермерським господарствам, а вам і вашим родинам – щастя, міцного здоров’я і добробуту. Нехай врожаї та здобутки з кожним роком стають все більшими!», – звернулась з вітальним словом голова Львівської райдержадміністрації Христина Замула.

Сьогоднішні заходи поєднались не лише з науково-теоретичною, а й з практичною частиною, під час якої представили результати роботи та технології, які сприятимуть розвитку сільськогосподарського виробництва, зокрема підвищення врожайності і якості продукції зернових та технічних культур.