День захисників і захисниць України: у Конопниці відбулися урочистості

Справжня атмосфера українського свята панувала вчора на урочистостях у селі Конопниця Оброшинської територіальної громади, приурочених Дню захисників і захисниць України, Дню Українського козацтва, Дню утворення Української Повстанської Армії та святу Покрови Пресвятої Богородиці.

Виступи аматорських колективів, частування кулішем, святковий концерт, відтворення бою відділу УПА проти підрозділу ВВ НКВД за участі ГО «Пам’ять» – присутніх очікувала насичена програма.
Привітати громаду завітав заступник голови Львівської райдержадміністрації Олександр Клименко.
Також за мужність та самовідданість, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України та з нагоди Дня захисника і захисниці України учасників АТО/ООС нагороджено грамотами райдержадміністрації.