k2FtbBdWr1

14 жовтня – свято Покрови Пресвятої Богородиці, День Українського козацтва, день створення УПА та День захисника та захисниці України

Цей день об’єднує історичні етапи боротьби Українського народу за державність та незалежність України.

З цієї нагоди відбулась низка заходів.

Вже традиційно заходи розпочалися біля Меморіалу невідомому вояку УПА. Саме тут представники влади, громадськість, військові поклали квіти до місця спочинку воїнів Української повстанської армії. Присутні виконали Державний Гімн України та помолились за спочилих вояків. Вшанували борців за Незалежність України, котрі спочивають на полі почесних поховань № 67 та загиблих під час проведення ООС на сході України на полі почесних поховань № 76.

У Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла провели молитву за Україну та її захисників та захисниць.

У межах відзначення Дня захисників та захисниць України відбулась урочиста посвята в ліцеїсти першокурсників Львівського державного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут.

Опісля, у внутрішньому дворику Львівської ОДА провели зустріч фронтових друзів, яких доля познайомила на війні. Учасники АТО, ООС, їхні родини мали можливість поспілкуватись у неформальній атмосфері, скуштувати частунок та поговорити про майбутнє України, перемогу та Героїв, які поклали свої життя в українсько-російській війні.