Відповідно до чинного законодавства відходи тари з-під хімічних засобів захисту рослин (надалі ХЗЗР) відносяться до небезпечних відходів і підлягають утилізації, а поводження з ними має відбуватись із залученням належно ліцензованих операторів.З метою недопущення забруднення територій відходами тари з-під ХЗЗР та забезпечення належного збору з подальшою переробкою такої тари, інформуємо сільгоспвиробників району про запуск в Україні Європейською Бізнес Асоціацією пілотного проєкту «Агро-Варта» стосовно організованого збору і вивезення використаної тари ХЗЗР.
Деталі в матеріалах:
Система утилізації тари з-під ЗЗР Агро Варта
Ще більше новин:
Голова райдержадміністрації відвідала ряд сільськогосподарських підприємств району
Запрошуємо на заходи з нагоди Всесвітнього Дня біженців!
Основні події Львівського району за минулий тиждень
Як підприємству повернути з бюджету помилково та надміру сплачені суми грошового зобов’язання та пен...
Відбулись заходи на вшанування памяті Героїв Небесної Сотні
Вчора у Львівській РВА відбулось засідання опікунської ради